Hakkımızda

Sektörde 35 yıllık tecrübesiyle var olan SDF Askı, 1987 yılında Sakarya’da ahşap elbise askısı üreterek faaliyete başlamıştır. Firmamız; her boy, ebat, renk, vernik ve logo yazımında,  müşterilerinin isteği doğrultusunda çözüm önerileri sunmaktadır.

Misyonumuz

SDF Askı olarak misyonumuz, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayabilecek ürünlerin, dünyanın neresine olursa olsun, en kaliteli ve hızlı şekilde üretilmesidir. Bu amaçla; müşterilerimizle aynı hedefi paylaşarak ve aynı dili konuşarak güvenlerini kazanmak, hizmet kalitemizi sürekli olarak arttırarak kendi alanımızda öncü ve lider olmak, hedef koyduğumuz ilkelerimizdir.

Vizyonumuz

SDF Askı olarak temel politikamız; müşterilerimize her zaman kaliteli ürün, hızlı servis ve destek sunmak, kalite standartlarına uygun üretim yapmaktır.

ahşap askı,ahşap elbise askısı,askı üreticileri,sakarya askı,elbise askısı üreticileri,tahta kaşık üreticileri,tahta kaşık,kaşık üreticileri,spatula üreticileri,spatula,ahşap ürünler,ahşap üreticileri,toptan ahşap askı,kaliteli ahşap askı,kaliteli tahta kaşık,ahşap kaşık,ahşap elbise askısı, ahşap elbise askısı toptan satış, ahşap askı toptan satış,elbise askısı toptan satış,kaliteli ahşap askı firmaları,askı firmaları